• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
1917 FİLMİ BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

1917 FİLMİ BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

Sinema sektöründe dikkat çeken türlerden en önemlisi savaş filmleridir. Yerli yapımlarda da birçok örneğimiz bulunan bu sektörde özel konular daha çok dikkat çekmektedir. Ülkemizde Çanakkale Savaşı gibi özel konulara değinen filmler daima ilgi görmüştür. Yabancı basında da ilgi gören bazı konular beyazperde vasıtasıyla izleyicilere aktarılmaktadır. Son olarak duyurusu yapılan 1917 isimli film yoğun ilgi görmüştü. Filmin duyurusunun ardından bazı ayrıntıları da belli oldu. 1917 isimli Birinci Dünya Savaşı odaklı film yoğun ilgi gören konular arasında yer aldı. Savaş filminin nasıl bir konuya sahip olacağı ve oyuncularının kim olacağı belli değil. Ancak film ile ilgili gelen bilgiler dikkat çekici düzeydedir. Eğer siz de savaş filmlerine karşı merak duyuyorsanız ilgili filmi öneririz.

1917-filmi-buyuk-yanki-uyandirdi

1917 İle Yepyeni Bir Atmosfer

Birinci Dünya Savaşı konulu birçok film bulunmaktadır. Ancak filmlerin çekilen ülkeye ait detayları yoğun olarak barındırması dikkatlerden kaçmamıştır. Geniş çaplı olarak tarihi bir savaşı konu alan film bulmak ise oldukça zordur. Henüz çekimlerine başlanmayan filmin çekimleri ile ilgili olarak 2019 yılı işaret edildi. Dev projeni vizyon tarihi içinse tahmini olarak 2019 yılının son ayları işaret edilmektedir. Filmin yapımcısı ile filmin dikkat çekmesin sevep olan asıl noktadır. Filmin yapımcısı Steven Spielberg olacak. Senaryo üzerinde yaklaşık 1 yıldır çalıştığı ifade edilen Spielberg’in yeni projesine yoğun ilgi göstereceği ifade ediliyor.

1917-filmi-buyuk-yanki-uyandirdi

Yönetmen Sam Mendes’in 1 yıldır üzerinde çalıştığı proje ile ilgili olarak verilen detaylar yukarıdaki bilgilerle sınırlı. Ancak Spectre isimli projesinden sonra sinemaya ara veren ismin önemli bir çıkış yakalayacağı ifade ediliyor. Aynı ismin ara verdiği süreçte çeşitli tiyatro projelerine yöneldiği ve bu projelerde istediği başarıyı elde edemediği iddia edildi. Ancak ünlü ismin Spielberg ile birlikte imza atacağı projenin doğru bir atılım olacağı ifade edildi. Sam Mendes’in senaryoyu paylaştığı isim ise Krysty Wilson-Caims oldu. İsimlerin yavaş yavaş ortaya çıkmasıyla birlikte filmin nasıl bir konuya sahip olacağı şekillenmeye başladı. 1917 filminin tanıtım sürecine yakın konusu ve oyuncuları açıklanacaktır. Ancak böyle bir projede çok önemli isimlerin yer alacağı ifade edilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status