• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİR ERKEK HOŞLANDIĞINI NASIL BELLİ EDER?

BİR ERKEK HOŞLANDIĞINI NASIL BELLİ EDER?

Erkekler ilişkiler konusunda sandığınız kadar profesyonel değildir. Hatta değer verdiğini hissettirmesi bile uzun zaman alır. Bu nedenle çiftlerin anlayışlı olması ve birbirine karşı zaman tanıması önemli bir seçenektir. Özellikle kadınları erkeklerin düşünceleri konusunda baskın olmaması ve ısrarcı olmaması önemli bir detaydır. Çünkü erkekler bazı duyguları dışa vurmakta zorlanabilir. Kadınlar kolay bir şekilde karşısındaki kişiye duygularını ifade edebilir. Erkekler ise duygularını sürekli olarak bastırdığı için bu konuda zorluk yaşayabilir. Her ne kadar erkeklerin cesur davrandığı bilinse bile aslında çekingenlik bu işin odak noktasıdır. Birçok erkek hoşlandığı kız karşısında heyecan duyar. Hoşlandığı kıza hislerini kolay bir şekilde söyleyemez. Fakat bu durum uzun sürmez.

bir-erkek-hoslandigini-nasil-belli-eder

Püf Noktalar

Erkeklerin hoşlandığını anlamak için bazı püf noktalarına odaklanmanız yeterlidir. Konu hakkında uzman olan kişiler erkeklerin bu konudaki sırlarını ifşa etmiştir. Erkeklerin karşısındaki bayandan hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanız oldukça kolaydır. Erkeklerin hoşlandığını anlamak biraz zor olabilir. Ancak bu konuda nokta atışı yapabileceğiniz bazı püf noktaları elbette bulabilirsiniz. En önemli püf noktası ise jest ve mimiklerdir. Erkekler hoşlandığını çok fazla saklayamaz. Karşısındakinin gözlerinin içine doğrudan bakamaz ve sohbet sırasında mimikleri ile hoşlandığını belli eder. Erkeklerin heyecan duyduğu konuları açığa veren davranışlar jest ve mimikler ile ortaya çıkmaktadır. Klasik bir erkek aynı tavrı sergiler ve karşısındakinin kolay bir şekilde durumu anlamasına vesile olur.

bir-erkek-hoslandigini-nasil-belli-eder

Erkekler hoşlandığı zaman çeşitli şekillerde eli ayağına dolaşır. Hatta size çarpması bile mümkündür. Bu düşünce tarzına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ancak hoşlandığını saklamaya çalışan erkekler bazı davranışlarını kontrol etmekte gülük çekerler. Erkekleri saçıyla oynaması da bir diğer püf noktadır. Sürekli olarak saçıyla oynayan erkek kendisine farklı bir uğraş bulma ve odaktan uzaklaşma çabasındadır. Doğal olarak böyle bir durum bir şeylerin olduğunun habercisidir. Erkekler hoşlandığı kıza sürekli olarak iltifat eder. Konu ne olursa olsun bir şekilde konuyu o noktaya getirir ve iltifat etmeden geçemez. Erkekler durmadan mesaj atıyorsa bu durumda da sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz. Sizi ilgisiz bırakmak istememesi iyi niyetten daha fazlasına işarettir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status