• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
BİZİM HİKAYE’NİN YENİ SEZONUNDA OLMAYACAK İSİMLER

BİZİM HİKAYE’NİN YENİ SEZONUNDA OLMAYACAK İSİMLER

Fox TV’nin sezonu yüksek reyting ile tamamlayan dizisi olan Bizim Hikaye her bölümü ile dikkat çekmişti. Özellikle dizinin doğal konusu ve başrollerinin yaşadığı romantik anlar dizi hayranlarını etkileyen sahneler arasında yer almıştı. Fox TV’de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinin aniden sezon finali kararı ile tatile girmesi izleyicileri üzmüştü. Özellikle Filiz ve Barış’ın başından geçenler izleyicileri en çok etkileyen sahnelerin başında geliyordu. Ayrıca Filiz’in kardeşlerine sahip çıkmak için her türlü zorluğa göğüs germesi birçok kişi tarafından takdir ediliyordu. Shameless dizisinin Türkçe uyarlaması olan Bizim Hikaye başarılı ilerleyişi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikle Türk örf adetlerine göre düzenlenen detaylar büyük ilgi görmüştü.

bizim-hikayenin-yeni-sezonunda-olmayacak-isimler

Dizinin Yeni Sezonunda Onlar Yok

Dizinin ilk sezonunda yer alan bazı oyuncuların diziden çıkacağı tahmin ediliyor. İlk olarak Hikmet karakterinin diziden ayrılacağı ifade edildi. Hikmet’in Ankara’da okumak için yatılı okula yazılması ve adının hiçbir şekilde geçmiyor olması diziden ayrıldığı iddialarını güçlendirdi. Özellikle gelecek sezon hiçbir şekilde diziye dahil edilmeyeceği ifade ediliyor. Bu gelişmelerin ardından Şükran ve kızının da diziye veda edeceği ifade ediliyor. Sezon finali bölümünde Ankara’ya taşınmak için evini satan Şükran karakteri kızı ile birlikte Ankara’ya taşınıyordu. Veda sahnesi ise diziden tamamen ayrılacakları iddialarını kuvvetlendirdi. Tabi bu iddianın ne kadar doğru olduğu net olarak bilinmiyor.

bizim-hikayenin-yeni-sezonunda-olmayacak-isimler

Diziden ayrılacak olan bir diğer isim ise Rahmet karakteri oldu. Son olarak Müjde’nin Ankara’ya gitmesiyle birlikte orada Fizik mühendisliği bölümünü okuyacağı belli olan isim Ankara’ya gidebilir. Rahmet’in yeni sezonda ara sıra görüleceği iddia ediliyor. Fakat bu iddianın doğruluğu henüz kesin değil. Bu durumun yanı sıra Zeynep ve babası Ömer karakterinin de diziye kesin olarak veda edeceği ifade ediliyor. Kızı Zeynep ile birlikte uzaklara gidecek olan Ömer son bölümde bunu net olarak teyit etmişti. Diziye veda eden isimlerin yanı sıra diziye dahil olacak karakterlerde yavaş yavaş belli oluyor. Eylül ayında tekrar ekranlara gelmesi beklenen dizi ile ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. Bakalım yeni sezonda neler yaşanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status