• DOLAR
  5,3099
  % 0,58
 • EURO
  6,0091
  % 0,75
 • ALTIN
  226,5401
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
BONCUK İŞİ İLE PARA KAZANMA

BONCUK İŞİ İLE PARA KAZANMA

Evde para kazanmak için neler yapabilirim  ? Aileme ve kendi harçlığımı nasıl çıkartabilirim ? soruları sıklıkla sorulur. Aslında evde yapabileceğiniz bir çok iş çeşitleri vardır. Boncuk işi nedir ? Boncuk işi nasıl yapılır ? 

Para Kazanma

boncuk işi

Bugün size evde boncuk dizme işini anlatacağım. Ben de önceden yapmıştım boncuk işleri evimde ve zor bir iştir. Yakınlarda boncuk işi verenleri bulmak kolaydır. Genelde boncuk işi verilir ilanı her yerde yazmaktadır. Boncuk işleri eviniz de yapabileceğiniz bir iştir. İş veren size malzemeleri verir ve boncuğu nasıl işlendiğini gösterir size. Sizde eve gittiğiniz de alınan işi yaparak para kazanabilirsiniz. Bu işi genellikle ev hanımları ve öğrenciler çok yapmaktadır. Evde para kazanmak için genellikle boncuk işi çok duyulmuş bir alandır.

Boncuk işinde bazen tüyü diplerin deki boncukları dizersiniz bazen de gömleğin kenarın da ki boncukları dizersiniz. Her zaman boncuk işi değişir. İş alan işi aldıktan sonra size anlatır ve sizde işi yapmaya başlarsınız. İş alan işi bitirdikten sonra aldığı ücret ile size de hakkınızı verecektir.

Eve katkıda bulunmak için boncuk işleri başlayabilirsiniz. Eğer bir işiniz var ise ek iş olarak yapabileceğiniz işler arasında da olabilir. Boncuk işi ile ev geçindiren arkadaşlarım bile var benim. Bende geçmişte bu işi yaparak evime ve kendime katkıda bulunmuştum. Hem eğlenceli hem de stresli bir iştir. Fakat aldığın ücretten sonra insan daha çok işe hevesleniyor.

Daha çok daha çok yapasınız geliyor. Hele ki boncuk deseniniz kolay ise o işi daha çok yapmak istiyor insan. boncuk yapım işi ile eşinize de destek olabilirsiniz. Öğrenci iseniz okul harçlığınız ve daha fazlasını çıkartabilirsiniz. Boncuk işini küçük görmeyin öyle zorlu boncuk işlemeleri var ki bazen çok zorlanabilirsiniz. Fakat azla pes etmeyin kolay yolla para kazanmak yoktur. Para kazanırken ter dökmek alın teri dökmek önemlidir. Sizde evde boncuk yaparak gelir sağlayabilirsiniz. Yaptığınız işi iş bitimin de genellikle verirler. İş malzemelerini ve işi nasıl yapacağını işi veren anlatır. İş veren genellikle boncuk yapan kişilere her zaman ihtiyacı vardır. Siz de evde evinize yakın yerlerde boncuk işi veren kişileri bulabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status