• DOLAR
  5,3099
  % 0,58
 • EURO
  6,0091
  % 0,75
 • ALTIN
  226,5401
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
CANAN KARATAY’DAN KURTLU ELMA AÇIKLAMASI

CANAN KARATAY’DAN KURTLU ELMA AÇIKLAMASI

Canan Karatay yine herkesi şaşırtacak açıklamada bulundu. Dünya da açıklamaları ile gündeme gelen Canan Karatay bu sefer ki yorumu ile yine gündemin ilk sıralarında. Canan Karatay kurtlu elma açıklamasında ne demek istedi ? Canan Karatay kimdir ?

Florance Nightingen Hastanesi’nde görev yapan ünlü diyetisyen ve Kalp/İç Hastalıkları Profesörü Canan Karatay kurtul elma ile ilgili açıklama yaptı. Kurtlu elma açıklaması ile dikkat çeken Canan Karatay bu açıklamaları ile sosyal medyada da popüler oldu. Canan Karatay’ın kurtlu elma açıklamasında dikkat çeken birçok nokta olduğu gözlemlendi.

Hem sosyal medyadaki kullanıcılara hem de öğrencilerine yönelik açıklama yapan Canan Karatay kurtlanmış elmalar ile ilgili önemli bir konuya değindi. Canan Karatay’ın bağırsakları ile ilgili yapmış olduğu analiz sonucunda kurtlu elmanın insan sağlığına etkisi detaylı bir şekilde açıklanmış oldu. Gelişebilecek komplikasyonlar ile ilgili olarak Karatay önemli noktalara değindi.

KURTLU ELMA AÇIKLAMASI

Dünyaca ünlü sağlıklı yaşam Kalp ve İç Hastalıkları Profesörü olan Canan Karatay yine açıklamaları ile şaşırtıyor. Söyleşiye katılan Canan Karatay öğrencilere önemli bilgiler aktardı. Ayşe Sak Ortaokulu nda söyleşiye katılan Canan Karatay kurtlu elma hakkında çarpıtıcı açıklamalarda bulundu.

Profesör Doktor Canan Karatay’ın kurtlu elma açıklaması sağlık açısından önemli noktaları içerisinde barındırıyor. Özellikle kurtlu elma tüketen kişilerin farkında olmadan yaptığı bu tercih kişinin sağlığı ile ilgili önemli problemleri beraberinde getirebilmektedir.

CANAN KARATAY’DAN KURTLU ELMA AÇIKLAMASI

Prof. Dr. Karatay, “Geleceğimiz bağırsaklarda başlar, bağırsakları sağlıklı tutuğumuz sürece hastalanmayız. Bağırsaklarımız ağzımızdan başlayarak tüm vücudumuzu kaplayarak bir futbol sahası genişliğindedir. Bağırsaklarımızda üç trilyona yakın mikrop, virüs ve bakteri var. Bu virüs ve bakterilerden dost ve düşman olanlar var. Dost olan bakterileri çoğaltır, düşman olanlardan kurtulursak hastalanmayız” dedi.

Canan Karay kesinlikle sofra tuzundan uzak durulması gerektirdiği belirtti.

Anamur muzu yiyin, kurtlu elma, kurtlu meyve yiyin. Kurtlar ilaçlı hiçbir şeye dokunmazlar. En sağlıklı meyve ilaçlanmadığı zaman zeytindir, en iyi meyve suyu da zeytin yağıdır. Her ün bol bol zeytinyağı içebilirsiniz. Ekmek yerine günde 5-10 tane haşlanmış köy yumurtası yiyin” açıklaması ile herkesi şaşırttı.

Prof. Dr. Canan Karatay söyleşide merak edilen herşeyi detaylı biçimde anlattı. Öğrenciler ve veliler söyleşiden sonra akılda kalan soruları ile program devam etti.  Canan Karatay’dan kurtlu elma açıklaması herkesi şaşırtsa bile doğal beslenmenin ne kadar önemli olduğunu Prof. Dr. Canan Karatay dile getirdi.

Günde ekmek yerine 5-10 haşlanmış köy yumurtası yiyin açıklaması gündeme oturacağı benziyor. Kurtlu elma ile bir süre daha gündemde olacağı görünüyor. Tüm okuyuculara sağlıklı günler dilerim.

Prof. Dr. Canan Karatay Kimdir ?

CANAN KARATAY KURTLU ELMA

Prof. Dr. Canan Karatay 2 Mart 1943 yılında Elazığ da dünya ya gelmiştir. Alanı Kalp ve İç Hastalıkları Prof. Dr. Canan Karatay Eski Bilim Üniversitesi eski rektörüdür. 1961 yılında Üsküdar Amerikan Lisesinde okumuştur. 1967 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Prof. Dr. Canan Karatay ın bir çocuğu vardır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status