• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
CARDİN MOBİLYA BERJER ÇEKİLİŞİ

CARDİN MOBİLYA BERJER ÇEKİLİŞİ

Türkiye’nin en ünlü markalarından birisi olan Cardin markasının düzenlemiş olduğu çekiliş dikkatlerden kaçmadı. Cardin markası en çok sevilen berjer modelini çekiliş ile bir kişiye hediye edecek. İlgili çekilişin duyuru haberiyle birlikte markayı seçen kişiler çekilişe büyük ilgi gösterdi. Bilindiği üzere modern ürünleri ile ön plana çıkan ve klasik modeller ile arasında ciddi oranda fark bulunan Cardin, bulunduğu sektörde dikkat çeken isimlerden birisidir. Özel tasarımlı ürünler ve çeşitli ürün modelleri ile dikkat çeken marka içerisinde berjer modelleri de bir hayli beğenilen ürünler arasındadır. Müşterilerin birçoğu şık görünüme sahip olan ve konforlu olan berjer modellerini beğenmektedir. Aynı zamanda ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olan Cardin makası birçok evde tercih edilmektedir.

cardin-mobilya-berjer-cekilisi

Cardin markasının resmi Instagram sayfası üzerinden duyurmuş olduğu çekiliş ile ilgili olarak bazı ayrıntılar verdiği görülüyor. Özellikle tanıtım görseli üzerinde var olan tüm ayrıntılara yer verilmiştir. Tanıtım görselinde yazan maddeler doğrultusunda bir adet çekiliş hakkı almak için gönderi altına 3 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekiyor. Cardin Mobilya’nın paylaşmış olduğu çekiliş gönderisinin altına 3 arkadaşını etiketlemeniz yeterli olacaktır. Arkadaşlarınızı etiketledikten sonra 1 adet çekiliş hakkı elde etmiş olacaksınız. Çekilişe katılmak için yerine getirmeniz gereken tek şart budur. Çekilişe katılmak tamamen ücretsizdir ve herkes sadece 1 adet hak alabilir. Etiketlediğiniz arkadaş sayısı 3’ten fazla olsa bile sadece 1 çekiliş hakkı elde edeceğiniz vurgulanmıştır.

Kurallar

cardin-mobilya-berjer-cekilisi

Çekiliş görselinin altına yorum bıraktıktan sonra çekiliş hakkı tanınacaktır. Yorum kısmına başka birşey yazmanıza gerek yoktur. Kazanan kişiler belirlendiği takdirde kişiye özel mesaj yolu ile ulaşılacak ve kişi ile iletişim kurulacaktır. Kazanan kişiler resmi olarak açıklanacaktır. Bu nedenle çekilişte kimin berjer kazandığını katılım gösteren herkes öğrenebilecek. Çekiliş ile verilecek hediyenin 5 adet Cardin Mobilya ürünü olan berjer ürünü olduğu resim üzerinde belirtilmiştir. Kazanan talihli kişiler 25 Haziran 2018 tarihinde resmi olarak açıklanmış olacak. Bu tarihte hem Cardin Mobilya resmi sayfası üzerinden hem de ilgili kanallar üzerinden bilgi alabileceksiniz. Siz de berjer ürününü kazanmak için şansınızı deneyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status