• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
ENGİN AKYÜREK İLE BERGÜZAR KOREL AYNI PROJEDE

ENGİN AKYÜREK İLE BERGÜZAR KOREL AYNI PROJEDE

Türk dizi tarihinin en önemli oyuncuları arasında yer alan Engin Akyürek ile Bergüzar Korel ilk kez bir projede buluşuyor. İki ismin başrolleri paylaşacağı ve önemli rollere hayat vereceği ifade ediliyor. Uzun süredir ekranlarda boy gösteren ikilinin imza attığı projelerde başarılı olması ve sosyal medyadaki ünlerini sürekli olarak katlaması var olan oyunculuk yeteneklerini de katlayan önemli etmenlerin başında gelmiştir. Özellikle Bergüzar Korel’in tarihi dizilerdeki başarısı her geçen gün artış görmektedir. Bergüzar Korel gibi önemli bir ismin son dönemlerin çıkış yapan erkek oyuncularından Engin Akyürek ile aynı projeye imza atması ise iki ismin hayranlarını da heyecanlandırdı. İki önemli ismin yeni proje ile ilgili çekimlere başlayacağı ifade edildi.

engin-akyurek-ile-berguzar-korel-ayni-projede

İki Ünlü İsim Başka İhtimal Projesinde

Başka İhtimal isimli sinema filminde başrolleri paylaşacak olan Bergüzar Korel ile Engin Akyürek’in film çekimleri için kamera karşısına geçtiği teyit edildi. Yaz dönemlerinde çekimlere başlanacağı ifade edilmişti. Bu ifadenin ardından iki ünlü ismin ne zaman kamera karşısına geçeceği beklenirken filmin senaryosu ise merak edilen bir diğer konu oldu. Film ile ilgili olarak net bilgiler bulunmuyor. Ancak filmin yoğun ilgi göreceği ön görülüyor. Önümüzdeki günlerde film ile ilgili olarak daha detaylı bilgi verilebileceği iddia ediliyor. Çekimlerde dikkat çeken görüntülerden birisi ise Bergüzar Korel’in eşi Halit Ergenç’in set ziyaretinde bulunması oldu.

 

Yakışıklı bir reklam yöneticisi ile üst düzey yöneticinin aşkını konu olan Başka İhtimal isimli filmin Kasım ayından sinema salonlarında yayınlanacağı bilgisi ise yoğun ilgi gören bir diğer detay oldu. Filmin çekimlerinin yoğun bir şekilde devam ettiği ve yıl içerisinde sinema salonlarında boy göstereceği biliniyor. Ünlü oyuncuların sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu paylaşımlar da yoğun ilgi görüyor. Özellikle hikaye paylaşımlarının hayranları tarafından yüksek oranda görüntülendiği biliniyor. Oyuncuların takipçileri ise filmin senaryosu ile ilgili gelen bilgilerin ardından olumlu görüş bildirmeye başladı. Filmin yoğun tempodaki çalışma ile bu yıl yayınlanabileceği söylenirken iki ünlü ismin aynı projede ilk kez rol alacağı ve nasıl bir reyting yakalayacağı merak ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status