• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
ERKEĞİ AŞIK ETME YOLLARI

ERKEĞİ AŞIK ETME YOLLARI

Doğru erkeği bulmak bu devir de çok zordur. Bulduktan sonra o erkeği size aşık etmek daha zordur. Bir erkeği kendinize nasıl aşık edebilirsiniz ? Aşık etme tüyoları nı sizler için araştırdık 

Erkekler aslında bir kedi gibidir kuyruğuna basılmadıkça sesleri çıkmaz ve uysaldırlar. Genellikle erkeklerin huyuna gitmek ve tatlı diliniz ile onu yönetmeniz çok önemlidir.

AŞIK ETME

AŞIK ETME

 • Erkekler kovalamayı sever ve siz de ulaşılmaz olun.. Dediğim gibi erkekler kedi gibidir kovalamayı severler. Hoşlarına giden şeyi elde edene kadar kovalamak erkeklerin bizzat işidir. Bir yandan flört edin bir yandan da ulaşılmaz olup vazgeçilmez olabilirsiniz.
 • Öz güveni yüksek tutmak önemlidir. Siz ne kadar kendinize güvenirseniz o kadar erkeğe sahip olabilirsiniz. Erkekler öz güveni yüksek olan kadınları severler. Aynaya baktığınız da kendinizi kusursuz ve güzel görmeniz bir numaralı etkendir.
 • Pozitif olmak her zaman erkekler için vazgeçilmezdir. Hayatınız da çok duygusallığa yer vermeyin. Acıklı filmler yerine komedi filmler tercih edin. Hayatınız eğlenceli ve pozitif olmalıdır. Erkek sizin yanınında mutlu olması için bu en önemli şartlardan biridir. Erkek yanınında sıkılmamalı asla. Pozitif ruhunuzla erkeğe enerji vermelisiniz.
 • Her zaman erkek arkadaşınızla buluşmayın. Kendi hayatınız olmalı. Erkek arkadaşınız sizi arayıp buluşmak istediğin de bazen hayır demeyi kız arkadaşlarımla buluşacağım demeyi bilmelisiniz. O zaman hem ulaşması zor bir kadın olursunuz hem de erkeğin gözüne daha çok girmeyi başarırsınız. Kendi hayatınızdan asla bir erkek için vazgeçmeyin.
 • Sevgili olmadan önce o erkeği çok iyi tanıyın. Aşık olmadan önce ilk tanımayı deneyin. Erkeklerin geneli çok değişkendir bu yüzden öncelikle tanımak çok önemlidir. Erkeğin yaşam tarzını hoşlandığı şeylerin ne olduğunu öğrenin. Bunun için erkeğin huylarını öğrenmek sizin mutluluğunuz için en önemli şartlardan biridir.

Aşık etme yöntemlerini tek tek deneyerek siz de istediğiniz erkeği elde edebilirsiniz. Ulaşılmaz olup istediğiniz erkeği elde etmeniz çok kolaydır. Baktınız ki ne yaparsam yapayım o erkek sizinle olmuyor zorlamanıza gerek yoktur. Elbet zamanla o size geri dönecektir. Aşık etmeden önce çok iyi tanıyın erkeği. Şimdiden bol şans size. 🙂

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status