• DOLAR
  5,3101
  % 0,59
 • EURO
  6,0098
  % 0,76
 • ALTIN
  226,4565
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
ERKEKLER EN ÇOK NEYİ MERAK EDER ?

ERKEKLER EN ÇOK NEYİ MERAK EDER ?

Bir çok kadın merak eder bu erkekler ne ister ? Ya da erkekler en çok neyi merak eder ? diye düşünüp dururuz. Her erkek hemen hemen aynı şeyleri isterler.erkekler neyi merak eder ? Sizler için araştırdım ve buldum İşte detaylar

Nelere Dikkat Edelerler

– Gülümseme

Erkekler için güzel gülümseme çok önemlidir. Dişlerin beyazlığı ve o tatlı bir gülüşme. Erkekler genellikle tatlı bir gülümseme nerede ona bakarlar. Güler yüzlü insanları daha çok severler dikkat ederler

 – Dolgun Saç

Kadınların saçları çok önemlidir. Sağlıklı ve temiz olması önceliktedir. Erkekler genellikle saçlarınıza dikkat ederler. Saçlarınızdaki temizliğe ve dolgunluk çok önemlidir. Güzel ve temiz kokan saçlardan hoşlanırlar ve dikkatli bakarlar.

– Kilo

Bazı erkekler zayıf bazıları ise balık etli kadınlardan hoşlanıyorlar. Fakat bir ortak noktaları vardır ki aşırı kiloluları sevmezler. Yani sağlık açısından da zararlı olan fazla kilolu kadınları yine de dikkat ederler. Bir kadın da ola kiloyu aşırı derece de dikkat eder erkekler.

– Koku

Koku erkekler için çok önemlidir. Temiz ve mis gibi kokuyor olmanız gerekir. Kadınlar bir çiçek olduğuna göre çiçek gibi kokmalılar. Erkekler ilk dikkat ettikleri noktalardan biri de kokudur. Kokuya çok önem verirler.

– Tırnak Bakımı

Kadınlar için el bakımı ne kadar önemli ise erkekler için de bir o kadar önemlidir. Parmaklarınızı erkek gördüğünde bakımlı ve temiz olmalılar. Erkekler tırnak bakımına çok önem verdikleri için ilk baktıkları dikkat ettikleri yerlerden biridir tırnak bakımı.

– Stil Bakımı

Bazı erkekler için stil çok önemlidir. Bazıları ise de az önemlidir. Fakat ortak nokta şudur ki kesinlikle stil önemlidir. Karşınızdaki bayan ya da erkeğin şık giyinmesi çok önem taşır. Erkekler bir kadın gördüğün de kesinlikle stile bakarlar.

– İlgi Alanı

İlgi alanı çok önemlidir. Kadının ilgi alanı bir erkeği etkileyebilir. Erkekler ilgi alanlarına da dikkat eder. Ne ile ilgilendiğinizi kimlerle görüştüğünüzü bile dikkat eder ve ona göre size yaklaşımlarda bulunurlar.

İşte erkekler bunlara ilk olarak bakarlar. Siz de bu durumlar da dikkat etmelisiniz. Hem kadın hem erkek olsun temizlik ilk baştadır. Şimdiden bol aşk dolu günler .

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status