• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
ERKEKLER HOŞLANDIĞINI NASIL BELLİ EDER ?

ERKEKLER HOŞLANDIĞINI NASIL BELLİ EDER ?

Hayat arkadaşınız genellikle duygularınızı belli edemezler. Erkekler genellikle duygularını açıkça hissettirmezler söylemezler. Erkekler etkilendiğini nasıl belli ederler ? 

Erkekler nasıl hoşlandığını ifada eder ? Her kadın ilgilendiği erkeğin ‘acaba benden hoşlanıyor mu?’ diye merak edersiniz. Aslında bunu anlamak kolaydır.

Belirtiler Nelerdir ?

Konuşmak ve Merak

 • Erkekler hoşlandığı kadını merak eder. Merak ettiği için daha çok konuşmak ister. Ailenizi, arkadaşlarınızı ve görüştüğünüz kişileri merak edip soruyorsa evet o erkek sizden hoşlanıyordur. Hoşlandığı için merak duygusu daha fazladır.

Jest ve Mimikler

 • Hoşlanan erkekler jest ve mimikleri çok kullanırlar. Erkekler konuşurken duygularını belli ederken çok strese girer bu yüzden genellikle mimiklerini çok kullanırlar. Sizden hoşlandığı için genellikle yüzü gülümseyen bir ifade alır. Bunun için mimiklere bakarak sizden hoşlandığınızı anlayabilirsiniz.

Temas

 • Eliniz omuzlarınız genellikle çarpıyorsa bu erkeğin hoşuna gider. Bu erkeğin sizden hoşlandığını ifade eder. Dokunma arzusu sizi beğendiğini ifade edecektir.

Bakışlar

 • Bir erkeğin bakışları çok önemlidir. Bakışlarından sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz. Bakışları duygu dolu ve heyecanlı bakıyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Uzun uzun gözlerinize bakması çok önemlidir. Erkekler genellikle uzun uzun ve içten bakmazlar fakat hoşlanıyor ise uzun uzun gözlerinize dalarlar.

Saçıyla oynaması

 • Erkekler hoşlandığı kadına güzel görünmek için her şey yaparlar. Genellikle erkekler güzel görünmek için saçıyla oynarlar. Ellerini sağa sola nereye koyacaklarını bilemezler.

İltifat etmek

 • Genellikle hoşlanan erkekler hoşlandığı kadına iltifat etmeyi severler. Kısa ve kadınlar için anlamlı cümleler kurarlar. Bu sayede hoşlandığı kadını elde ederler.

Mesaj Atmak

 • Hoşlanan erkekler mesaj atmayı severler. Mesaj atmayı sevmeyen biri için mesaj atmak çok zordur fakat hoşlanan erkek kesinlikle mesaj atmak ister. onu merak eder ve halini hatrını sormayı severler.

Artık biliyorsunuzdur hoşlanan erkekler neler yapacağını. Hoşlanan erkekler hakkında kısa bilgiler sayesinde sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz. Hayatınızdan aşk eksik olmasın. Aşk hayatınıza gelebilecek en güzel duygulardan biridir. Hayatınıza sizi seven sizinde ondan hoşlanmanız önemlidir. Aşk dolu günler sizin için çok yakın olacak. Zamanla aşk sizi bulacaktır. Aşk dolu günler dilerim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status