• DOLAR
  5,3099
  % 0,58
 • EURO
  6,0091
  % 0,75
 • ALTIN
  226,5401
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
ESENLERDE KORKUNÇ BEBEK OLAYI !

ESENLERDE KORKUNÇ BEBEK OLAYI !

Maalesef günümüz de korkunç olaylar yaşanıyor. Bu sefer İstanbul esenler de yaşandı. Bebeğini istemeyen vicdansız bir anne bebeğini sokağa attı ! 

İstanbul esenler de yaşanan olay herkesi şaşkına çevirdi. Çöp toplayan temizlik görevlileri yeni doğmuş bebeği buldular. Görenler hayrete düştü. Sokak başına bırakılan bebek bir çanta içinde bulundu. Apar topar Sağlık görevlileri çağrıldı. Ve sağlıklı bir kız bebek olduğu ortaya çıktı.

Bırakıldı !

Esenler oruç reis mahallesin de geçtiğimiz gün temizlik görevlileri bebek ağlama sesi duydu. Sesi gelen yere doğru ilerlediğin de yeni doğan bebek olduğunu anladılar. Bebek sokağın başına tek başına bırakılmıştı. Bir anlık şaşkın ve ürpertiye yakalanan temizlik görevlileri hemen polisi aradı.

esenler

Bebeği bulan Esenler belediyesin de temizlik görevlisi olan İslam Özkaya sabah saatlerinde bulduğunu anlattı. Çöp toplamaya çıkarken bebek sesini duyduğunu ve sese doğru yöneldiğin de bebek sesi olduğunu anladı. Bebeği görünce şaşkınlık yaşadığını anlattı. Dikkatlice bebek bulunan çantayı aldı ve fermuarını açtı. Bebek üşümüştü ve temizlik görevlisi montunu çıkarıp bebeğe örttüğünü belirtti. Polisi ve ambulansı aradı. Görevlilere teslim etti. Eğer yeni doğan bebek ağlamasay dı kapalı olan çanta çöpe atılacaktı. İyi ki bebek ağlamış ve bulundu. Böyle vicdansız anneler var maalesef. Anne demeyi hak etmiyor bence.

Yeni doğan daha bebek sokağa açılmıştı ! İnsanın içi ürperiyor. Bebek aile ve sosyal politikalar il müdürlüğü yetkilileri bebeği teslim aldı.

Sağlıklı bir biçim de korumaya alındı.

Çocuk sahibi olamayan anneler var ise çocuklarını istemeyen kişiler de var maalesef. Artık nedeni ne olursa olsun bir bebek sokağa bırakılmamalıdır. Bebek dünyaya gelen en güzel varlıktır. Bebeğinize sıkı sıkıya sarılın ve asla ve asla bebeklerinizi bırakmayın. Durumlarınız ne olursa olsun bırakılmamalıdır. Yardım alınır yine de bebek bakılır. Allah a dua edip bir bebek sahibi oldukları için şükretmelidirler. Böyle sokağa atılan bebekler annelerinden yoksun olarak büyüyorlar. Anne olan biri anne duyguları var ise bebekleri kesinlikle bırakmamalıdır. Siz siz olun bebeğinize ve çocuklarınıza sahip çıkın. Herkese hayırlı günler dilerim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status