• DOLAR
  5,3099
  % 0,58
 • EURO
  6,0091
  % 0,75
 • ALTIN
  226,5401
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
ESRARENGİZ MEZARLIK OLAYINDA GELİŞME

ESRARENGİZ MEZARLIK OLAYINDA GELİŞME

Çorum da meydana gelen esrarengiz mezarlık olayı herkesi şaşırttı. Her gün mezarlık görünen genç kız bir anda ortadan kayboldu. Mezarlık artık gözlem altında. Mezarlıktaki büyük sır nedir ? 

Çorum’da bir genç kızın her gece mezarlığa gelip ağlaması şüphe bıraktı. Gece saatlerin de tekrar gelen kız ağlaya başlar ve tuhaf sesleri mezarlığı inletir. Mezarlık görevlileri sese doğru ilerlediklerin de genç kızı görürler fakat esrarengiz genç kız hızla koşmaya ve uzaklaşmaya başlar. Bu günden itibaren tüm sosyal medya ve haber ajansları genç kızın peşini bırakmazlar.

FOTOKAPAN KURULDU

Mezarlık yetkilileri her bir köşeye kamera yerleştirdi. Son olarak ta bazı bölgelere fotokapan kuruldu. Ani bir harekette algılanabilecek artık.

Çorum’da halk ayaklandı ve genç kızın peşine düştüler. Her gün mezarlığa akın akın farklı şehirler den gelen ziyaretçiler oluyor. Bir an da genç kız tekrar geldi söylentisi yayıldı ve halk bir an da koşmaya ve kızı görmek için hareketlendiler. Fakat genç kız son görülmesinden bu yana hala gelmemiştir. Teorilere göre genç kızın annesi ölmüştür ve başında ağlayarak dua ediyordur. Başka söylentilere göre başka alemler den gelen bir cisim olarak bile adlandıran var.

Peki bu genç kız gerçekten kim ? Henüz kız bulunmuş değil. fakat halkın meraklılığı herkesi şaşırttı. Bursa İstanbul Ankara İzmir den farklı farklı iller den gelen ziyaretçiler şaşırttı. Ellerin de kamera ya da telefon kamerası ile an ve an kaydetmek için bekliyorlar. Bu esrarengiz olay herkesi hem şaşırttı hem de tüyleri ürpertti. Olay ile ilgili son gelişme olarak fotokapan lar oldu fotokapan lar ani hareketleri net bir şekilde çekmesini sağlar. Bu esrarengiz olayla ilgili tüm gelişmeler şuanlık böyle. Gelişen olaylar hakkın da ilk bilgileri yazacağım. Sizde düşüncelerinizi yorum da bırakabilirsiniz. Bu değişim kız kim sizce ? Bence annesinin başında ağlayan bir genç kız. Söylentilere göre farklı bir cisim de olabilir. Fakat inanması güç gerçekte. Genç kız geldiğin de her şey kesinleştecektir. Geldiği an fotokapanlar kızı görüntüleyip kim olduğunu ortaya çıkaracaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status