• DOLAR
  5,3101
  % 0,59
 • EURO
  6,0098
  % 0,76
 • ALTIN
  226,4565
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
EVLİLİĞİ BİTİREN ASIL SORUNLAR

EVLİLİĞİ BİTİREN ASIL SORUNLAR

Aşık olursunuz o kişi ile evlenmek isterseniz ve evlenirsiniz. Ya sonra ? Güzel mutluluğunuz bir anda hüzün ve ayrılığa gider. Neden evlilik ler biter ? Evliliği sonlandıran nedenler nelerdir ? 

Güzel olan evliliğimizi sonlandıran o nedenler neler ?

 • Yalan

Güven duygusu çok önemlidir. Bir defa yalan dediğiniz an arkası gelir. Ve güven büyük bir hızla azalmaya başlar. Evliliği bitiren en çok büyük nedeni yalan söylemektir. Yalan ilişkiyi bitirmeye neden olur. Yalan dedikten sonra ne kadar telafi etmeye çalışsanız da güven artık azalmıştır güven duygusu çökmüştür bu yüzden güven daha sağlanamaz. Evliliğinizi bitirme nedenlerinden biridir yalan.

 • Aldatma

Sevdiğiniz insanla dünya evine girersiniz. Mutlu olan evliliğinize bir başka kadın yada erkek girmesi evliliğini bitirebilir. Çiftler de sadakatsizlik başladığı an o evlilik sallanmaya ve bitmeye mahkumdur. Aldatma zaten evliliği biten ilk maddelerden biridir aslında.

 • Cinsel Sorunlar

Cinsellik aslında evlilikte çok şeydir. Erkekte sorun varsa yada kadın da sorun varsa evliliği bitirme nedenleri olabilir. Tedavi edilmeyecek bir şey ise o evlilik bitmesi için büyük nedendir.

 • Kıskançlık

Evlilikte kıskançlık çok olmamalı. Çünkü eşinize güvenmeniz gerekir. Her konuda kıskançlık yapılmamalı. Eşiniz bunalır ve evliliği devam ettirmek istemez. Kıskançlık yüzünden bir çok mutlu evlilikler son bulmuştur. Evliliğinizi sağlam tutmak için güvenmek kıskançlık etmemek gerekir. Kıskançlık evliliğini bitirebilir.

 • Şiddet

Evlisiniz ve sevdiğinize tokat atmak küçük görmek evliliği bitirir. Kadına erkeğe fark etmez eğer şiddet görüyorsa boşanmaları en sağlıklı oluyordur. Evliliği bitirme oranlarının en fazlası şiddet yer alır. Kadın ya erkek şiddet ve küçük görme gibi davranışlar gördüğün de evliliği daha sürdürmek istemez ve bitirmek ister. Bu yüzden bir çok evlilikler son buluyor.

 • Ekonomik

Geçim çok önemlidir. Maddi bakımın dan evlilik genellikle son bulur. Mutlu evliliğine çalışmayan bir eş olduğunda o evlilik son bulur. Maddi bakımdan geçinemiyorsanız ve sıkıntı yaşıyorsanız evlilik gün geçtikçe çekilmez hal alır. Ve evliliğiniz mahkemede son bulacaktır. Ekonomik özgürlük ve geçim sıkıntısı çok önemlidir. Bir çok evlilikler bunun yüzünden son bulmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status