• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
HÜSNÜ KOMİSER ARKA SOKAKLAR’DAN AYRILIYOR MU?

HÜSNÜ KOMİSER ARKA SOKAKLAR’DAN AYRILIYOR MU?

Yıllardır süren ve her sezonu ile izlenme oranını arttıran Arka Sokaklar dizisinden üzücü bir iddia geldi. Dizi ile ilgili olarak ortaya atılan iddiada Hüsnü karakterinin diziden ayrılacağı ifade edildi. Hayranları oldukça fazla sayıda olan Hüsnü komiserin diziden ayrılıp ayrılmayacağı iddiaları şok etkisi yarattı. Daha önce iki kez diziden ayrılacağı ifade edilen Hüsnü komiser iki sahnede de yoğun tepki almış ve diziye devam etmiştir. Çoban ailesinin başında duran Hüsnü komiser kısa sürede geniş hayran kitlesi oluşturdu. Vurulduğu sahne ile Türkiye’nin gündemine oturan Hüsnü komiserin diziden çıkmaması gerektiği savunuldu. Sosyal medyada trend olan başlıklar Hüsnü komiseri dizide tutan ana etmenlerden birisi oldu.

Birçok Kez İddia Edildi Ancak Diziye Devam Etti

Hüsnü komiserin diziye veda edeceği iddiaları sürekli olarak gündeme gelmişti. Son 10 bölümde ise kanser tedavisi göreceği ve ameliyata gireceği kesinleşen Hüsnü komiserin bir kez daha diziden ayrılabileceği ifade edildi. Hatta Mesut’un da ekipten ayrılacağı iddiası şok etkisi yaratmıştı. Arka Sokaklar dizisinin ilk sezonundan beri kadroda bulunan iki isim hakkında ortaya atılan iddialar hayran kitlelerini ayağa kaldırdı. Hüsnü komiserin ameliyat sahnesi ise hızlı bir şekilde sezon finalinde verildi. Sezon finali bölümünde ameliyat olan Hüsnü komiser kısa süre içerisinde toparladı. Diziye devam ettiği görülen Hüsnü komiser hakkında bugün ortaya atılan iddia ise yine şok etkisi yaratan gelişmelerden birisi oldu.

Yeni sezonda Çocuklar Duymasın dizisinin kadrosuna katılacağı iddia edilen Özgür Ozan’ın yani Hüsnü komiserin akıbeti belli değil. Fakat durum bu halde iken sosyal medyadaki bir paylaşım şok etkisi yarattı. Hüsnü komiserin kızı rolündeki Yüsra Geyik, Ozan Güven’le bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına ise ”hakkını helal et” ifadesini ekledi. Bu ifade oyuncunun arkadaş kitlesini harekete geçirdi. Aynı zamanda hayran kitlesi de meraklı bir şekilde olayı sorguladı. Yıllar önce Çocuklar Duymasın dizisinde light erkek Selami rolü ile hafızalara kazınmış olan Hüsnü komiserin yeni sezonda diziye aynı karakter ile katılacağı iddiaları kuvvetlendi. Fakat iddiaların henüz netlik kazanmadığını söylemek yeterli olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status