• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
İLİŞKİYİ BİTİREN HATALAR

İLİŞKİYİ BİTİREN HATALAR

Hayatımıza birini alırız. Ve sıkı sıkıya koruruz sevgimizi fakat bir an olur ve ayrılırız ya da ayrılmak zorunda kalırız. İşte en kötü aşk acısı da budur. Fakat ayrılıktan sonra düşünürüz hata kimdi neydi hata diye. İşte ayrılık nedenleri nelerdir ? 

Hatalar

ayrılık nedenleri

Eleştiriler yapmak : Sevdiğiniz kişiye kırıcı yıkıcı eleştiriler yapmak ilişkiyi sonlandırabilir. Yargılayıcı ifadelerde bulunmamak önemli. Eşinizi sevin ve övgüler edin.

Akıl okuma : Akıl okuma yani eşiniz size geldim dediğin de geldim dir. Farklı bir anlam çıkarmamak gerekir. Bayanlar genellikle akıl okumayı çok severler fakat maalesef kadınlar için ayrılık çok zor olur.

Genelleme: Bir erkeği başka bir erkekle kıyaslamamak gerekir. Yada genelleme yapılmamalı. Erkekler bunlarda hiç ama hiç hoşlanmazlar. Aksine çok sinirlenirler. Ayrılığa neden olabilir.

Geçmişi hatırlatmak: Sevdiğiniz kişiye asla geçmişi hatırlatmayın. Geçmişte olan olayları ve yaşanmışları yüze vurmamak gerekir. Erkekler asla ve asla bundan hoşnut olmazlar ve soğumaya başlarlar.

Mantık: Her zaman her harekette mantık aramayın. Mantıksız gelse bile karşı kişi mantıklı olabilir. Herkesin fikirleri farklı olabilir.

Sesler: Sevdiğiniz kişiye asla bağrılmamalı. Karşı kişi erkek yada kadın olsun ses yükseltmek aşırı itici ve saygısızcadır.

Uzmanlar ilişkinizin bitme nedenlerini böylelikle açıklamış oldular. İlişkiniz bitmesin istiyor iseniz bu maddelere dikkat edin. Hayatınızda yer alan kişiye saygı ve sevgi göstermelisiniz. Saygı kesinlikle eksik olmamalıdır. Syagısız sevgi olmak genelde. Sevgiden saygı oluşur çünkü. Ayrılık acısı çekmemek için bu hususları dikkat etmek gerekir. Eğer ki  bitme nedeniniz özel bir neden ise olacağı varmış demek gerekir. Hiç bir zaman aşığı ağlamak kendinizi perişan etmeye değmez. Unutmayın ki nasip bir gün sizi bulacaktır. Hayatınıza bir kişiyi alacak olursanız öncelikle onu tanıyın ve sonra hayatınıza alın ve sevgili olun . Tanımadan asla sevgili olmayın o ilişki kısa ve sağlıksız olacaktır. Tanımak onu incelemek çok önemlidir. Sevin ki sizde sevilin. En başta sevmektir önemli olan seven kişi eninde sonunda bir gün sevilen kişi olacaktır. Sevgi dünyanın en büyük nimetidir. Bol sevgili günler dilerim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status