• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
İNTERNET SİTESİ AÇARAK PARA KAZANMAK

İNTERNET SİTESİ AÇARAK PARA KAZANMAK

İnternet üzerinden para kazanmanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Bunların bazıları kişisel yeteneklerimizi sergileyebileceğimiz alanları kapsarken bazıları ise ücretsiz bir şekilde blog açarak kazanabileceğimiz dev bir kategoriyi içine almaktadır. İlk etapta site açmak herkesin kulağına zor bir iş gibi gelebilir. Bu durum gayet doğaldır. Ancak internet üzerinde bir projeye hayat vermek ve bu projeyi güncel tutarak desteklemek oldukça kolay bir iştir. Özellikle kişisel bloglar için bu iş son derece kolaydır. Fakat son zamanlarda alternatif yazılımların türemesi ile sektörde rekabet büyük ölçüde artış görmüştür. İnternet üzerinde kullanacağınız site alt yapılarının kuvvetli olması size iyi bir alternatif doğuracaktır. Çünkü gelişen sistemler size daha fazla özgürlük sunacaktır.

internet-sitesi-acarak-para-kazanmak

 

Para Kazanmak

Eğer sıfırdan başlayıp hayalinizdeki siteyi kurmak istiyorsanız ve bu site üzerinden kazanç sağlamak istiyorsanız ilk etapta hedefinizi belirlemelisiniz. Günlük sitenize ne kadar vakit ayıracağınızı, ilgi alanınızın ne olduğunu, sitenizde neler sunabileceğinizi belirleyerek yola çıkmalısınız. Bu maddeler gelecekteki iş yükünüzü doğrudan etkileyecek olan maddelerdir. Eğer planlı olarak başlarsanız gelecekte daha az sorumluluk alabilir ve daha çok içeriklerinize odaklanabilirsiniz. Site açmanın en önemli kurallarından birisi de budur. Siteniz için devasa ücretler ödemenize gerek yoktur, isterseniz domain ve host ücreti ödeyip bireysel paketler ile ufak bir fatura eşliğinde başlangıç yapabilirsiniz. İsterseniz de ücretsiz sistemleri kullanarak pratik yapabilirsiniz. Tüm seçenekler ideal ölçüdedir.

internet-sitesi-acarak-para-kazanmak

Site kurmak için kullanabileceğiniz birçok servis bulunmaktadır. Bunların bazıları ücretli bazıları ise ücretsiz olarak web sayfası açmanızı sağlar. İlgili sayfalar; Godaddy, Squarespace, Wix, Webs, tr.gg vb. adreslerdir. Bu adresler gibi binlerce hizmet veren site bulabilirsiniz. İnternet sitenizi kurduktan sonra içerik girişi yapabilir ve para kazanma aşamasına geçebilirsiniz. İnternetten para kazanmak için en çok kullanılan seçenek adsense seçeneğidir. Google’ın projesi olan adsense, yayıncılar için ideal olan servistir. Bu servis ile para kazanabileceğiniz gibi alternatif seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Para kazanma konusunda yüksek hedeflerinizin ilk etap için imkansız olduğunu vurgulayalım. Ancak ilerleyen zamanlarda tatmin edici bir gelir modelini yakalayabilir ve kazanç miktarınızı arttırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status