• DOLAR
  5,3101
  % 0,59
 • EURO
  6,0098
  % 0,76
 • ALTIN
  226,4565
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
KAN DONDURAN KADIN CİNAYETİ

KAN DONDURAN KADIN CİNAYETİ

Olay İstanbul’da gerçekleşti. Kan donduran cinayette adam kadını şalını sıkarak öldürdü. Pis cani adam neden öldürdüğünü kan dondurucu cinayet açıklamasını yaptı . İşte detaylar

İstanbul Avcılar da birlikte yaşayan Nadime Tigis ile Ömer Güneşsu arasında yaşandı. İki çift uzun yıllar birlikte yaşıyorlardı. Son iki yıldır tartışma ve sorunlar nedeniyle evleri ayırmak zorunda kaldılar. Olay günü nedeni para yüzünden olan tartışmada adam Ömer Güneşsu birlikte yaşadığı Nadime Tigisi başına taktığı şal ile öldürdü.

Canice öldüren Ömer Güneşsu Kadten öldürme suçu ile tutuklandı.. Müebbet hapis cezasına çarptırılması talep edildi.

Kan dondurdu

Sanık Ömer Güneşsu 10 yıldır birlikte yaşadığını son 1 yıldır kötü anlaştığını dile getirdi. Aralarında para konusunda büyük bir tartışma yaşandı. Nedime ‘ sen adam mısın yurt dışında domuz yiye yiye domuz olmuşsun ‘ lafı ile Ömer Güneşsu çıldırarak Nedime nin taktığı şalı arkadan sıkarak öldürdüğünü anlattı.

Komşuları tartışmayı duyunca Ömer Güneşsu daha çok sinirlendi. Bu nedenle Nedime yi itmeye başlar. Bu sıra da Nedime ‘ beni satıyor başkalarına ‘ diye daha çok bağırmaya başlar. Adam son derece sinirlenir ve Nedimenin şalını arkadan sıkmaya başladığını hatta ‘ne kadar sıktığımı hatırlamıyorum şalını sıkıyordum öldürme kastım yoktu suçlamaları kabul etmiyorum’ dedi. Şalını sıktıktan sonra duvara dayanmış yaşıyordu daha sonra ben para bulup eve geldiğim de burnu kan akıyordu. Daha sonra öldüğünü şikayetleri kabul etmediğini söyledi. Sanık Ömer Güneşsu bu ifadeleri ile kan dondurdu. Korkunç cinayeti büyük bir sakinlikle anlattı. Tutuklu halinin devamını müebet hapis için davanın devam edeceği belirtildi. Dava şuan erteleme kararı aldı.

Mahkeme heyeti sanığın tutukluluğu halinde devamını karar verecek. Dava ertelendi.

Maalesef bir kadın cinayeti daha böyle kan donduran haberlerle yaşandı. O apartman da yaşananlar herkes şaşkınlıkla gelen haberleri dinledi. Apartman sakinleri çiftin genellikle para için tartıştıklarını söylediler. Apartman sakinleri ‘ Para yüzünden büyük kavgalar yaşanıyordu her zaman yüksek sesle konuşmalar oluyordu ‘ dile getirdiler. Nedime Tigis ailesi Ömer Güneşsu dan şikayetçi oldular. Cezasını kesinlikle çekmeli bu işin arkasını bırakmayız dediler. Nedime Tigis ailene başsağlığı dileriz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status