• DOLAR
    5,3558
    % -0,29
  • EURO
    6,0864
    % -0,18
  • ALTIN
    214,5185
    % 0,06
  • BIST
    91.074,11
    % 1,24

Künye


İmtiyaz Sahibi / Grantee
Pratikci.com
bilgi@pratikci.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Zeynep Yılmaz

Editör Müdürü / Editor Director
Ejder TOPALOĞLU
ejder@pratikci.com

Haber Editörleri / News Editors
Emine YILMAZ
Sinem ÖZTÜRK
Tülay KİREMİTÇİ
Aslı GÜR

Gece Editörleri / Night Shift Editors
Sefa YILDIZ

Görsel Koordinatör / Visual Coordinator
Burakcan TÜRK
burakcan@pratikci.com

Reklam Yayın Müdürü / Advertising Editorial Manager
Mert ULUYILDIZ
mert@pratikci.com

Teknik Sorumlu / Technical Manager
Gamze AYDIN
teknik@pratikci.com

Yazılım / Software
WordPress
www.wordpress.com

Yer Sağlayıcı / Location Provider
ALASTYR TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
https://www.alastyr.com

Adres ve İletişim Bilgileri / Contact – Adress
Alaca Minare Sk. Cumhuriyet Cad. Yavuz Apt. Daire 13, Maltepe – İSTANBUL
E-Mail: pratikci9453@gmail.com

Tel (Telephone): 0212 346 5505

Bilgi, ihbar ve şikayet için: pratikci9453@gmail.com

Copyrigth 2014-2016 Pratikci.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Pratikci.com aittir. Pratikci.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Pratikci.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak link (bağlantılı) belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Sitemizdeki içerikler DMCA İçerik Koruma Servisi tarafından korunmaktadır.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM


Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status