• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
LA CASA DE PAPEL İSTANBUL’A GELECEK Mİ?

LA CASA DE PAPEL İSTANBUL’A GELECEK Mİ?

2018 yılının en iyi çıkışını yapan yabancı dizilerinden La casa De papel yeni sezon için Türkiye’deki hayranlarını heyecanlandırdı. Konsept olarak her ne kadar Türk örf ve adetlerine ters düşüyor olsa bile dizinin büyük bir hayran kitlesi olduğu kesin. Peki La casa De papel dizisi Türkiye’de çekilecek mi?

En iyi çıkış yapan dizilerden birisi olan ve hem internet yayını hem de Netflix yayını ile birçok kişiye ulaşan La casa De papel isimli dizi hakkında dikkat çeken bir söylenti ortaya atıldı. Dizinin yeni sezonu ile ilgili verilen bilgiler Türkiye’deki hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı.

La Casa De Papel İstanbul’a Gelecek Mi?

Dizi hakkında net bir bilgiye sahip olmasak bile dizinin yakın zamanda Türkiye’de çekilip çekilmeyeceği hakkında bilgi vereceği iddia ediliyor. Türkiye’de hatrı sayılır miktarda izleyici kitlesine sahip olan dizinin yapımcılarının bu konuda bir sürpriz yapması bekleniyor. Ancak bu ilginin karşılıksız kalması da muhtemel seçeneklerden bir diğeri olarak görülüyor.

İspanyol dizisi La casa De papel isimli dizi eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından eleştirilmişti. Dizinin İstanbul’da çekilme ihtimalinin olması ve Türk oyuncu ile anlaşma sağlandığının açıklanması Melih Gökçek’in tepki gösterdiği olaylardan birisi olmuştu. Özellikle ülkemizde ikinci Gezi eylemi planı olarak nitelendirdiği bu gelişme, dizinin geleceğe yönelik planları hakkında yapılan ilk eleştiri olmuştu.

Dizinin gelecekte Türkiye’de çekilip çekilmeyeceği veya İstanbul’da geçip geçmeyeceği bilinmiyor. Ancak dizide oynayacak Türk oyun ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Nesrin Cavadzade isimli oyuncunun dizide rol alacağı ifade ediliyor. Azeri kökenli oyuncu şimdilerde Bizim Hikaye dizisi ile kariyerinin en büyük çıkışını yakalamış durumda. Böyle bir teklifi kabul edip etmeyeceği bilinmiyor. Ancak bir Türk oyuncunun popüler yabancı dizide yer alma ihtimali Türkiye açısından da önemli bir gelişme olabileceği şeklinde yorumlanıyor.

Nesrin Cavadzade’nin konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadığı gözlemlenirken, kısa süre içerisinde merak edilenleri yanıtlayacağı ifade ediliyor. Dizinin gelecek sezonu 2019 yılında Netflix’te yayınlanmaya başlayacak. Bu tarihe yakın süreçte ayrıntıların belirgin olacağını düşünüyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
la casa de papel

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status