• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
Organize İşler Filminin Devamı Geliyor

Organize İşler Filminin Devamı Geliyor

Türk sinemasının yakın dönemde akıllara kazınan en büyük projesi Organize İşler olmuştu. Bilindiği üzere ilgili film birçok dalda ödül kazanmış ve birçok dalda aday olarak gösterilmişti. Film projesinde yer alan ünlü isimler ise filmin kendilerine kattığı olumlu yönleri sürekli olarak gün yüzüne vurmuştu. Üstad olarak nitelendirilen birçok ismin yer aldığı Organize İşler filmi ile ilgili olarak gündemde yer alan haber ise bomba etkisi yarattı. Filmin devamının geleceği ve Organize İşler film kadrosunun büyük kısmının korunacağı ifade edildi. Filmin devamı ile ilgili gelen ilk bilgiler bu yönde oldu. Sosyal medyadaki yoğun ilgi filmin geleceğine nasıl bir katkı sağlayacak merak ediliyor.

organize-isler-filminin-devami-geliyor

Organize İşler 2 Geliyor

İlk filmi 36 hafta boyunca vizyonda kalmış olan dev proje bu konuda bir rekora sahiptir. Sık sık Türk sinema sektöründe ise en iyi örnek olarak gösterilmektedir. 36 hafta boyunca vizyonda kalan film 2 milyon 618 bin 244 kişi tarafından izlenerek Türkiye’nin sinema tarihinde önemli bir rekor olarak hafızalara kazınmıştı. Günümüzde bu rakamları aşmak kolay bir hale geldi. Özellikle komedi sektöründe bu rakamı aşan projeleri bulmak mümkündür. Ancak ilgili dönemdeki rakamın Türkiye’nin sinema tarihi boyunca kırılması en zor miktar olduğu ifade edilmektedir. Organize İşler filmi televizyonda yayınlandığında da yoğun ilgi görmüş olan filmlerden birisidir. Filmin devamının nasıl bir rekor kıracağı ise merak ediliyor.

organize-isler-filminin-devami-geliyor

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı isimli filmin kadrosu da şekillendi. 25 Haziran tarihi itibariyle çekimlerine başlanan dev projede Yılmaz Erdoğan’ın tercih ettiği isimler dikkat çekiyor. Yılmaz Erdoğan yeni filmde Ezgi Mola, Kıvanç Tatlıtuğ, Ekin Türkmen, Mahir İpek, Bensu Soral, Okan Çabalar ve Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerle çalışacak. Filmde bir kabadayıya hayat verecek olan Kıvanç Tatlıtuğ’un sevgilisini ise Ekin Türkmen’in canlandıracağı öğrenildi. Ünlü isimlerin ortak bir projede yer almasıyla birlikte yoğun ilgi göreceği iddiaları kuvvetlendi. Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ gibi Türkiye’nin önemli erkek oyuncularından birisi olan ismin bu projede yer alması, filmi eşsiz kılacak maddelerden birisi oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status