• DOLAR
  5,3101
  % 0,59
 • EURO
  6,0098
  % 0,76
 • ALTIN
  226,4565
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ BÖLÜMÜNDE HEYECAN

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ BÖLÜMÜNDE HEYECAN

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde neler yaşanacak? Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde heyecan dorukta. Payitaht Abdülhamid yeni bölüm ve özeti

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm ve özeti

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD dizisinin yeni bölümünde yaşananlar izleyenleri şok etti. Dizinin yeni bölümünde Abdülhamid Han’a yönelik sinsi planlar devreye sokuldu. Payitaht Abdülhamid dizisinde yaşanan olaylar izleyiciler tarafından dikkatle takip edildi. Sosyal medyada da ilgi gören konulardan birisi olan Payitaht Abdülhamid yeni bölümü kısa süre içerisinde trendlere girerek yoğun ilgi görmeye devam etti. Dizi her bölümü ile sosyal medya kullanıcılarının dilinden düşmüyor. Artı olarak diziden paylaşılan kısa görüntüler hızlı bir şekilde kullanıcılar arasında yayılmakta ve yoğun ilgi görmektedir. Sosyal medyada etkili bir şekilde varlığını sürdüren Payitaht Abdülhamid, izleyicilerden tam not alıyor.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ BÖLÜM

Trt 1 ekranlarının reyting rekortmen dizisi olan Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ile herkesi ekrana kilitleyecek. Payitaht Abdülhamid yeni bölüm ve özeti nde neler yaşanacak ?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD

Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde yaşanacaklar

TRT 1 ekranlarında 20 nisan cuma günü saat 20.00 da yayınlanan 47. yeni bölümünde büyük heyecan yaşanacak. Payitaht Abdülhamid han a düzenlenen kötü sinsi planlar su üzerine çıkmaya başlıyor. Yeni bölümünde Abdülhamid han fenalaşır ve bayılır. Çalışan hizmetliler hemen Bidar hanıma haber verir. Bidar hanım bir anda haberi duyunca yıkılır. Korku ve hüzün içinde doktorlardan iyi haber vermesini beklemektedir. Prens Sebahattin yine Parvus ile iş birliği içinde sindi planlarını devreye sokmaya başlıyor. Prens Sebahattin dayısının kuyusunu kazmaya başlamıştır. Prvus Abdülhami han tahttan indirmek için daha hızlı planlarını gerçekleştirmek için harekete geçmiştir. Bidar hanım ve haremdekiler gelen tehlikeden habersizdir. Bidar hanım bu durumdan haberdar olacak mı ? Peki bu durumda Abdülhamid han ne yapacak ? Payitaht Abdülhamid han derin uykudan hastalıktan ayılabilecek mi ?

Payitaht Abdülhamid Dizisinin Oyuncuları Nelerdir ?

 • Bülent İnal
 • Özlem Conker
 • Selen Öztürk
 • Can Sipahi
 • Duygu Gürcan
 • Bahadır yenişehirlioğlu
 • İlker Kızmaz
 • Songül Öden
 • Ali Nuri Türkoğlu gibi usta oyuncular yer almakta.

BÜLENT İNAL KİMDİR ?

Bülent İnal hilvan da hayata gözlerini açtı. 19 Mayıs 1973 doğumludur. Usta oyuncu Bülent İnal 9 Eylül Üniversitesi mezunudur. 7 yaşına kadar Urfa da yaşadı. İlkokulunu Bursa da okumuştur. Annesi hemşire babası ise memurdur. 2.sınıfı İstanbul da okuyan Bülent Ünal bir süre sonra İzmir’e taşındılar. İzmir e taşındıktan sonra babasını kaybeden Bülent İnal büyük hüzün yaşadı. Liseden itibari ile oyunculuğa merak sarıp tiyatro kurslarına yazıldı. 2011 yılında Melis Tüysüz ile dünya evine girmiştir. Bir tane çocuğu vardır.Bir çok dizi ve filmlerde büyük başarılar elde etti. İlk oyunculuğu Azad dizisinde rol aldı. Yeteneği ile izleyicileri ekrana kitleyen Bülent İnal şimdiler de Payitaht Abdülhamid dizisinin başrolünü canlandırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status