• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
SAÇ UZATAN BİTKİSEL YAĞLAR

SAÇ UZATAN BİTKİSEL YAĞLAR

Herkes ister uzun saçlı olmak fakat bazı kişilerde saç uzatmak çok zordur. Saç uzatmanın pratik formülleri vardır. Bu formüller sayesinde saçlarınız daha gür ve uzun olacaktır. Saç uzatan  yağlar sizler için derledik topladık bilgileri 🙂

Saçlarınız uzun ve parlak olması için neler yapmalısınız ? İnce telli saçlarınızı yıpranmış saçlarınızı neler yapmalısınız ? Sizin de sağlıklı güzel saçlarınız olması için artık pratik yollar sizin için .

Saç çıkan yağları sizin için araştırdım

SAÇ UZATAN YAĞLAR

BİTKİSEL YAĞLAR

 • nane yağı : saç çıkaran uzatan yağlar için en çok tercih edilen nane yağı saçlarınız için birebir pratik yöntemdir. Nane yağının hoş kokusu ile saçlarınızın güzel kokmasını sağlar. Nane yağı sadece saçlarını uzaması için değil ayrı olarak  saçlarınızın sağlıklı büyümesini sağlayacaktır. En yakın aktarlar dan satın alabilirsiniz
 • Argan yağı: Saç çıkaran yağlar arasında argan yağı çok önemlidir. Argan yağı saçlarınızı pırıl pırıl parlatacaktır. Duştan önce saçlarınıza argan yağı sürüp bekletin ne kadar yararlı olacağını siz de göreceksiniz. Argan yağı hem aktarlar da hem de büyük marketlerde bulabilirsiniz.
 • jojoba yağı : Jojoba yağı pek duyulmuş bir yağ değildir. Fakat saç için oldukça yararlı yağlardan biridir. Saç dökülmesine saç derisine ve saç yıpranmalarına karşın birebir şifadır. Jojoba yağını saç derisini yumuşatacaktır. Şampuanla ya da saç kremi ile birlikte jojoba yağını da o sıra da kullanabilirsiniz.
 • Fındık yağı: Çok bilinen çok duyulan fındık yağı saçlar için büyük nimettir. Fındık yağının saçlar için büyük bir sihri vardır. Saçlarınıza sürdüğünüz an pırıl pırıl ve sağlıklı bir görünüm sağlayacaktır. Saç derinize sürerseniz saçlarınız daha hızlı uzayacağına şahit olacaksınız. Fındık yağını cildiniz de kullanabilirsiniz. Nemlendirici etkisi de bulunmaktadır.
 • Menekşe yağı : Saçlarınız dökülüyorsa saçlarınız sağlıksız görünüyor ise menekşe yağı ile hemen bu sorun ortadan kalkacaktır. Menekşe yağını banyo sonrasında kullanabilirsiniz. Saçlarınız daha sağlıklı bir görünüm elde edecektir. Menekşe yağını aktarlardan ve marketlerden satın alabilirsiniz.
 • Haşhaş yağı: Pek duymadığımız haşhaş yağı aslında saç çıkarmakta ustadır. Banyo dan önce ve sonra da kullanımda göreceksiniz ki saçlarınız daha çok çıkacaktır. Aktarlarda temin edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status