• DOLAR
  5,3099
  % 0,58
 • EURO
  6,0091
  % 0,75
 • ALTIN
  226,5401
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
SARIMSAKLI ŞAMPUANIN FAYDALARI ?

SARIMSAKLI ŞAMPUANIN FAYDALARI ?

Son zamanlarda sıklıkla kullanılan SARIMSAKLI ŞAMPUAN ın faydaları nelerdir  ? Saç bakımı için SARIMSAKLI ŞAMPUAN ın gerçekten etkisi oluyor mu ? Büyük şifa kaynağı olan sarımsak hakkında herşey..

Antibiyotik etkisi olan sarımsağın saçlara büyük iksiri vardır. Saç bakımında da kullanılan sarımsağın artık şampuanları da satışa sunuldu. Hem saçları güçlendiren sarımsaklı şampuanlar hem de saç uzaması için büyük etken sağlıyor.

Anavatanı olan Asya kıtasında sarımsak hakkında çok derin araştırmalar yapıldı. Eski çağlardan beri her alanda kullanılan sarımsağın faydaları saymak ile bitmez. Mısırlılar sarımsağı ciddi hastalıklara tedavi amaçlı kullanmışlardır.

Saç dökülmesinde, saç kırılmasıda, yıpranan saçlara ve bir çok soruna tedavidir sarımsak. Saçların parlaması için de kullanılır.

SARIMSAKLI ŞAMPUANIN FAYDALARI ?

SARIMSAĞIN SAÇA FAYDALARI

 • Saç dökülmesini ciddi oranda azaltıyor.
 • Eğer saçlarınız genetik olarak dökülmüyorsa, çevresel faktörlerden dolayı, yani saç derinizde olan hassaslaşmadan ve rahatsızlıktan dolayı dökülüyorsa, sarımsak bu dökülmeyi kısa sürede gözle görülür şekilde iyi azaltıyor.
 • Saçta artış sağlıyor.
 • Saç dökülmesini önlediği gibi yeni saçların çıkmasını da hızlandırıyor. Aynı zamanda saçları kalınlaştırıp daha hacimli görünmesine de yardımcı oluyor. Bir yandan da saça parlaklık kazandırıyor. Bu yüzden de saçın kalitesi yükseliyor; saçlar daha dolgun, parlak ve sağlıklı oluyor.
 • Sarımsak kepek problemini bitiriyor. Direkt olarak saç derisine işlediğinden dolayı saç derisini güçlendiriyor. Bu yüzden kepeğe karşı da en etkili sonuçları veriyor.

SARIMSAKLI ŞAMPUANIN FAYDALARI ?

Şifalı olan sarımsağın artık şampuanı da çıktı. Sarımsak kullanırken aşırı çoğun bir koku oluşur. peki saçınıza da çok ağır kokar mı ? Yeni çıkan sarımsaklı şampuanlar da ağır koku yoktur. Aksine güzel kokular ile şampuanı güzelleştirdiler. Sarımsaklı şampuanlar bitkisel şampuanlar arasında yer almaktadır. Bitkisel olduğu için hiçbir yan etkisi yoktur. Boyadan yıpranan saçlarınıza çok iyi tedavi yöntemi olacaktır. Sarımsaklı şampuanı ayda bir kez kullanmanız yeterli olacaktır. Saçlarınızı artık sarımsaklı şampuan ile dökülmeyen saçlara sahip olabilirsiniz. Parlaklık canlılık güçlü ve dökülmeyen saçlar ile kendinize güveniniz artacaktır. Artık şimdi sarımsaklı şampuan alarak saçlarınızın ne kadar parlak ve sağlam saçlara sahip olacağınızı göreceksiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status