• DOLAR
  5,3099
  % 0,58
 • EURO
  6,0091
  % 0,75
 • ALTIN
  226,5401
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
SİVİLCEYE İYİ GELEN BİTKİSEL ÇÖZÜMLER

SİVİLCEYE İYİ GELEN BİTKİSEL ÇÖZÜMLER

Herkesin sivilceler le başı derttedir. Hele ki ergenlik dönemin de iseniz sivilceler daha çok çıkmaya başlar. Sivilce ye iyi gelen bitkisel çözümler nelerdir ? Sivilceye iyi gelen bitkisel işte detaylar

Genç kızların ve erkeklerin sivilcelere karşı bir çok kremler alırlar. Fakat hiç biri sonuç vermez. Ve tekrar sivilceler çıkar. Arkadaş ortamın da bile dalga konusu olabilir. Bunun için sağlıklı yan etkisi olmayan bitkisel çözümler denenmelidir. Bitkisel yöntemleri düzenli kullanımda göreceksiniz ki sivilceden eser kalmayacak.

Bitkisel Çözümler

 • Patates

Evet yanlış okumadınız patates sivilce iltihaplarına birebir çözümdür. Çiğ patatesi ortadan bölün ve suyunu çıkarın bir pamuk yardımı ile sivilcelere sürebilirsiniz. Suyunu çıkarmak için katı meyve sıkacağı var ise onu da kullanabilirsiniz. Daha rahat olacaktır. 15 dakika beklettikten sonra yüzünüzü temizleyebilirsiniz. Gün için de 4 ya da 5 kez uygulayabilirsiniz.

 • Çay ağacı yağı

Aktarda satılan çay ağacı yağı sivilceler den kurtulmak için harika çözümlerden biridir. Antibakteriyel özelliği sayesin de sivilceniz de kötü etkenleri çıkarıp temiz bir cilt olmasını sağlar. Her akşam yatmadan önce sivilcenize çay ağacı yağı sürün ve 10 gün boyunca devam edin. Göreceksiniz ki sivilceniz ya da sivilceleriniz yok olacaktır.

 • Limon

Her evde kolaylıkla bulunan limon aslında sadece yemeklere değil cilt için de cilt dostudur. Limon da ki asit sivilceyi yakar ve asit sayesin de sivilcelerin yok olmasını sağlar. Limon suyunu çıkarın ve pamuk yardımı ile sivilcenize sürün. 15- 20 dakika beklettikten sonra ılık su ile yüzünüzü temizleyin. Önemli bir detay var ki oda limon suyunu sürdükten sonra kesinlikle güneşe çıkmamak çünkü o zaman limon suyu yüzünüze tahriş etkisi yapabilir.

 • Sarımsak

Sarımsak her şeye yararlı olduğu gibi sivilcelere de bir şifa deposudur. Sivilcelere sürülüp 10 dakika bekletildiğin de harika sonuçlar elde edeceksiniz.

Bu bitkisel yöntemler ile yüzünüz de bulunan sivilceler yok olacak. Pahalı kremler yerine bitkisel çözümler le tamamen sivilceler den kurtulabilirsiniz. Arkadaş ortamın da daha öz güven ile durabilirsiniz. Kötü görünüm elde eden sivilce kabusunuz bitkisel yollarla artık son bulacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status