• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
SURVİVOR ALL STAR’DA ELENEN İSİM BELLİ OLDU

SURVİVOR ALL STAR’DA ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Türkiye’nin izlenme rekorları kıran yarışma programı Survivor All Star’da elenen isim belli oldu. Oynanan son dokunulmazlık oyununda Nagihan ve Adem’in dokunulmazlık sembolünü kazanmasıyla birlikte kişiler kendi takımlarını korumak amacıyla bazı isimleri söylediler. İlk olarak bireysel oylama başladı ve Gönüllüler ile Ünlüler takımı arasındaki sayı farkı Gönüllüler takımını avantajlı kıldı. 6 kişi kalan Gönüllüler takımı 3 kişi kalan Ünlüler takımından daha fazla oy kullanma hakkına sahip olduğu için oy fazlasıyla karşı takımdan bir kişiyi aday gösterebiliyordu. Bu aday ise ortak karar ile Turabi oldu. 2 kez şampiyonluk yaşamış olan Turabi bir kez daha ada konseyinde çıkarılan isim oldu.

survivor-all-starda-elenen-isim-belli-oldu

Elenen İsim

Turabi’nin aday olduğunun belli olmasının ardından dokunulmazlık sembollerini kazanan Nagihan ve Adem’in isim söylemesi gerektiği ifade edildi. İlk olarak Nagihan bir isim söyledi. Nagihan kendi takımının eksilmesini istemediği için karşı takımdan bir isim söyleyeceğini ifade etti. İfadelerinin ardından Sema ismini söyledi ve Sema ikinci eleme adayı oldu. Nagihan’ın ardından Adem’de bir isim söyledi ve karşı takımdan Murat ismini üçüncü eleme adayı olarak belirledi. Bu noktadan sonra eleme adayları net olarak belli olmuş oldu. Turabi ve Sema Ünlüler takımından, Murat ise Gönüllüler takımından eleme adayı olarak oylamaya çıktı. Eleme adaylarının aldığı oy sıralamalarına göre adaya veda edecek olan isim belirlendi. Acun Ilıcalı o ismi ödül oyunu sonrasında açıkladı.

Turabi, Sema ve Murat arasından kimin adaya veda edeceği belli oldu. Sema en az oyu alan yarışmacı olarak adaya veda etti ve Ünlüler takımı 2 kişi kalırken Gönüllüler takımı ise 6 kişilik sayısını korudu. Sakatlıkları bulunan Turabi ve Damla hakkında verilecek karar ise merak ediliyor. Turabi’nin adada kalmak istemesi, Damla’nın ise psikolojik olarak yıpranması Survivor yarışmasının geleceğini değiştirebilir. Özellikle rakip bayan yarışmacı kalmamasından dolayı erkeklerle yarışmaya başlayacak olan Nagihan’ın da işi bir hayli zor görünüyor. Bireysele dönen Survivor All Star yarışmasında her geçen gün farklı bir zorluk gün yüzüne çıkıyor. Turabi ve Damla’nın durumu ise önümüzdeki hafta belli olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status