• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
SURVIVOR ALL STAR’DA NEW YORK ÖDÜLÜ

SURVIVOR ALL STAR’DA NEW YORK ÖDÜLÜ

Survivor All Star’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Katlanarak artan ödüller her iki takımında iştahını kabartıyor. Oyun her ne kadar bireysele dönse de herkes takım halinde sahaya geliyor ve kurallara uyarak kendi takımı için puan kazanmaya çalışıyor. Survivor All Star’da bireysele dönen yarışmacılardan Gönüllüler takımı tamamen kenetlenmiş durumda. Ünlüler takımında ise çatırdamalar devam ediyor. Turabi’nin ciddi dereceli sakatlığı sonrasında adaya veda etmesi gündeme gelirken Sema’nın ayağı ve elindeki problemin yanı sıra Adem’in de omzundan sakatlanması Ünlüler takımını tamamen düşürdü. Özellikle tek yarışan yarışmacı Adem’in de sakatlanması Gönüllüler’e avantaj sağladı. Kalabalık olan Gönüllüler takımının 3 kişiye kadar üşmesiyle birlikte sıkıntı artmaya başladı.

survivor-all-starda-new-york-odulu

 

NEW YORK ÖDÜLÜ

survivor-all-starda-new-york-odulu

Survivor All Star yarışmasının son bölümünde Acun Ilıcalı muhteşem bir ödül açıkladı. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı ödüle göre kazanan yarışmacılar yanına 1 kişi alarak New York’a gidecekti. Yarışmacıların New York’a gitmek için kıyasıya rekabet içine girdiği zorlu parkurda kazanan isimler belli oldu. Erkeklerde kazanan isim Gönüllüler takımından Hakan oldu. Kadınlarda ise kazanan yine Gönüllüler takımından Nagihan oldu. Damla sakatlığı nedeniyle yarışamadı. Nagihan ve Hakan’ın seçtiği isimler ise yine kendi takımlarından oldu. Hakan kendi takımından Murat’ı seçerken Nagihan’da Hilmicem’i seçti ve 4 kişi New York’a gitmek için büyük ödülü kazanmış oldu. Arkadaşlarını seçerek aynı takımdan 4 kişinin ödülü kazanmasını sağlayan Hakan ve Nagihan’da takdir kazandı.

New York ödülüyle birlikte yarışmacıların psikolojik olarak bir nebze toparlanacağı ifade ediliyor. Gelecek süreçte daha zorlu yarışlara çıkacak olan 9 kişilik Survivor All Star kadrosunu ciddi anlamda zor günler bekliyor. Hızlı çekimlere başlayan Acun Ilıcalı haftada iki kişinin elenmesi kuralını uygulamaya koydu. Bu hafta hem Mustafa Kemal hem de Merve gibi güçlü bir yarışmacıyı peş peşe kaybeden Ünlüler takımı 3 kişi kalmıştı. Cumartesi akşamı oynanacak olan dokunulmazlık oyunuyla birlikte yeni haftanın ilk eleme adayı belirlenecek. Pazar günkü oyunda ise ikinci eleme adayı belirlenecek ve adaylar arasından 1 kişinin adaya veda etmesi için oylama başlatılacak. Kimlerin aday olacağı merak ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status