• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
THE WALKING DEAD 9.SEZONDA NELER OLACAK?

THE WALKING DEAD 9.SEZONDA NELER OLACAK?

Çıkış yaptığı ilk dönemde yüksek reytingleri ve her geçen gün gördüğü ilgide artış olması ile dikkat çeken The Walking Dead dizisinin geçtiğimiz sezonlarda sürdürdüğü düşüş 8.sezon final bölümü ile yerini yükselişe bıraktı. Peki The Walking Dead dizisinin yeni sezonunda neler yaşanacak?

Tarihin en yüksek reytingini 7.sezonun ilk bölümü ile alan The Walking Dead isimli dizi son zamanlarda düşüş yaşamaya başlamıştır. Negan gibi kötü bir karakterin üzerinden gelişen olaylar bile dizinin düşüş grafiğini değiştirmemişti. Ancak dizinin gerçek hayran kitlesi var olan ilgisini eksik etmedi ve dizi kısa süre önce yayınladığı final bölümü ile ekranlara iyi bir şekilde veda etti.

The Walking Dead Yeni Sezonda Yaşanacak Olaylar

Bilindiği üzere Rick Grimes ile Negan arasındaki savaş izleyicilerin ilgi gösterdiği konuların başında geliyor. Hem Rick’in grubu hem Negan’ın grubu hem de yürüyen ölüler ile yaşam savaşı verilmesi izleyicileri soluksuz bırakan noktalardan birisidir. Son olarak savaş için hazırlık yapan iki grup kendi arasında üstünlük çabası vermeye kalkışmıştı.

Negan’ın grubunda yer alan eski Alexandria üyesi Eugene’in final bölümündeki müthiş çıkışı ile üretilen silahlar Negan grubunun elinde patlamıştı. Silahların patlamasıyla birlikte Negan kaçmaya başlamış ve Rick onu yakalamıştı. Negan tam sopası ile Rick’e vuracakken Rick duygusal bir konuşma yaptı ve yerden gizlice aldığı cam ile Negan’ın boğazını kesti.

The walking dead

Herkes Negan’ın devrildiğini düşünse bile o anda yere düşen Negan aslında güzel bir gelecek için önemli bir anahtar olacaktı. Rick’in kısa süre önce kaybettiği oğlu Carl’ın rüyasında yaşanan gelişmeleri hayata geçirmek için yaptığı bu hamle kritik bir hamle olarak dizi tarihinde yer almayı başardı.

Gelecek sezonda ise yine kritik gelişmeler yaşanmaya devam edecek. Bunlardan birisi Çöpçüler’in başındaki kadının Negan ile birlikte gördüğü helikopter ile alakalı olacak. Bu helikopter Alexandria’ya uğrayan gözlüklü kadın ile alakalı olacak ve yardım için gelen bu kadının önemli bir karakter olarak diziye devam edeceği görülecek.

İkinci ve en önemli konu ise Fısıldayanların ortaya çıkışı olacak. Final bölümünde Rick’in gösterdiği yürüyen ölüler uzaktan bir hayli kalabalık görünüyordu. Ancak yürüyen ölülerin tamamı Fısıldayanlardı. Rick onların bölgesine girdiği için gelecek sezonda büyük bir savaş atmosferi göreceğiz. Doğal olarak Fısıldayanlar ile Alexandria arasındaki mücadele güç kazanacak.

Negan-Rick birlik kuracak mı? en çok merak edilen konu bu, ancak çizgi romanda böyle bir birlik söz konusu değil.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status