• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
TURK NET 1 AY BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

TURK NET 1 AY BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Genellikle internet paketleri pahalı gelebilir. İnternet paketlerinin birçoğu sunduğu özelliklere nazaran biraz uçuk fiyatlara sahiptir. Bedava internet sloganı ile çıkış yapan birçok marka ile bu konuda verdiği sözü tutamamıştır. Ancak son günlerde gözümüze çarpan bir kampanyayı sizlere sunmak istedik.

Bedava internet sloganı ile yeni bir kampanya düzenleyen Turk Net, kullanıcılara özel gerçekten bedava internet sunuyor. Eğer kampanyadan faydalanmak istiyorsanız gerekli ayrıntıları inceleyebilir, kısa süre içerisinde kampanya koşullarını sağlayarak ücretsiz internet keyfini sürdürebilirsiniz. Son zamanların öne çıkan alt yapı markalarından birisi olan Turk Net bu konuda dikkat çekecek bir kampanyaya imza atıyor.

Turk Net Bedava İnternet Kampanyası

Hem yüksek hızlı hem de adil kullanım kotası olmadan internet hizmeti sunmanın ayrıcalığını yaşatmak isteyen Turk Net kullanıcılarına özel olarak kampanya kodu yayınladı. Turk Net’in sunmuş olduğu bu tür kampanyalar önemli oranda dikkat çekiyor.

Bedava internet

Turk Net’in bedava internet kampanyasında yer alan özellikler şu şekildedir;

 • AKK bulunmuyor
 • 1000 dakika her yöne (ev ve cep için) hediye
 • Taahhüt şartı yok
 • Kurulum hizmeti ücretsizdir
 • Para iadesi mümkündür
 • Aylık fiyatı 64,99TL’dir. (İlk ay hariç)

Başvuru için TIKLAYINIZ

Ek olarak kullanabileceğiniz davetiye kodu: AUA54QM14KHA

Link üzerinden kayıt olduğunuz takdirde 64,99TL’lik paketi ilk ayında hiçbir şekilde sizden para talep edilmeyecektir. Bedava internet kampanyasından faydalanarak kısa süre içerisinde hizmeti alabilirsiniz. Yetkili servis noktaları evinize gelerek ücretsiz kurulum yapacak ve yüksek hızlı internetiniz ile kısa süre içerisinde bağlantı kurabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyası Ne Kadar Süre Geçerlidir

Normal şartlarda internet bağlantı paketleri için belirli taahhütler sunulmaktadır. Genellikle 12 ay taahhüt ile abone olduğunuz ve taahhütnameyi kesinlikle kabul etmek zorunda olduğunuz paketler sizi 12 ay boyunca o pakete bağlar ve hiçbir şekilde sözleşmeden vazgeçemezsiniz. Anca Turk Net’in sunmuş olduğu bu kampanya sizlere muhteşem bir fırsat doğuruyor.

Turk Net ile ücretsiz internet keyfini yaşamak istiyorsanız taahhütname gibi imzalamanız gereken hiçbir belge olmadığını unutmayın. Bu tür belgeler olmadığı gibi dilediğiniz zaman sözleşmenizi sona erdirerek bağlantınızı sonlandırabilirsiniz. Tüm bu hizmetler bireylere sınırsız bir şekilde sunulmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status