• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
YENİ SPİDER MAN FİLMİNİN ADI BELLİ OLDU

YENİ SPİDER MAN FİLMİNİN ADI BELLİ OLDU

Süper kahramanlardan en popüler olanı Spider Man yeni filmi ile tekrar sinema salonlarında yer alacak. Yeni film ile ilgili olarak paylaşılan bilgiler tatmin edici düzeyde. Filmi merakla bekleyen izleyiciler ise gelen her bilgiyi yakından takip ediyor. Film ile ilgili olarak sızdırılan bilgiler arasında filmin adı da yer aldı. Aynı zamanda başrol oyuncusunun kim olacağı da belli oldu. Filmin başrol oyuncusu Tom Holland yeni filmin adını resmi instagram hesabı üzerinden duyurdu. Tom Holland’ın paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğeni topladı. Tom Holland resmi instagram hesabı üzerinden Spider Man Far From Home yazılı tableti gösterdi.

yeni-spider-man-filminin-adi-belli-oldu

Film Adı Far From Home Oldu

Avengers Infinity War serisinin devam edip etmeyeceği tartışılırken yeni filmin adının sızdırılması ile birlikte yeni teoriler de peş peşe geldi. Filmin farklı bir seriye ışık tutacağı ve Avengers evreninden uzaklaşacağı iddiaları kuvvetlendi. Başrol oyuncusu ise mimikleri ile bu iddiaları doğruladı. Yeni filmin adından anlaşılacağı üzere evden uzakta bir senaryo bizi bekliyor olacak. Yani farklı bir evren ve var olan atmosferden uzak bir hikaye işlenecek. Bu durumda izleyicilerin nasıl tepki vereceği ise merak edilmeye başlandı. Çünkü süper kahramanın ait olduğu evrenden daha uzağa gitmesi ve yeni bir başlangıç yapması birçok kesim tarafından eleştirilebilir.

yeni-spider-man-filminin-adi-belli-oldu

Tom Holland isimli oyuncunun daha önce birçok projeyi açık ettiği biliniyor. Bu nedenle Tom Holland ile çalışan firmaların oyuncu ile detaylı paylaşım yapmadığı gözlemlenmişti. Haliyle oyuncunun yeni filmin adını sızdırması bazı kesimlerin canını sıktı. Ancak filmin adının sızdırılmasının bir pazarlama taktiği olduğunu vurgulayanlarda oldukça fazla.. Bilindiği üzere Marvel evreni uçsuz bucaksız bir evren. Bu evrende yer alan süper kahramanlar ile ilgili ayrıntılı bilgiler de bir hayli merak edilen konular arasında. Yeni film ile ilgili gelen bilgiler ise merak uyandıran konulara yanıt verecek cinsten oldu. Gelecekte Tom Holland ile yola devam edilip edilmeyeceği bilinmiyor. Ancak yeni filmin başrolü yine pot kırarak başını belaya sokmuş olabilir. Çünkü Marvel kuvvetli bir markadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status