• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YILDÖNÜMÜNDE NELER YAPILABİLİR?

YILDÖNÜMÜNDE NELER YAPILABİLİR?

Çiftlerin yürüttükleri ilişkileri ayakta tutan temel taşlardan birisi yıl dönümleridir. Özellikle bu gibi günlere önem veren çiftlerin birbirine karşı hassas olmasıyla birlikte daha kuvvetli adımlar atıldığı görülmüştür. Fakat birçok çift ilgili tarihleri takip etse bile bu tarihlerde neler yapabileceğini tam olarak bilemez. Doğal olarak çeşitli sorunlar cereyan edebilir. Çiftler bu gibi durumlarda kendisini huzursuz hissedebilir veya kendisini rahatlatmaya ihtiyaç duyabilir. Aynı zamanda stres yaşayabilir. Bunlar ilk etapta sıkıntı yaratmasa bile gelecekte ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir. Ancak bu noktaya varmadan önce yıldönümü gibi özel günlerin sizin için daha anlamlı olmasına vesile olabilirsiniz. Ayrıca ilişkinizin halen kuvvetli bir temel üzerinde ilerlediğini görebilirsiniz.

yildonumunde-neler-yapilabilir

 

Neler Yapılır ?

 

Yıldönümleri için birçok çift plansızdır. Her ne kadar aylar öncesinde tarih biliniyor olsa bile çiftler bu konuda önemli sıkıntılar yaşamaktadır. Özellikle birçok çiftin yıldönümü için yaptıkları hazırlıklar yeteri kadar kapsamlı olmadığından sıkıntılar yaratabilmektedir. Bazı durumlar eşlerden bir tarafın farklı plan yapması ile ortaya çıkan uyuşmazlık çeşitli problemleri de beraberinde getirebilir. Ancak birçok yıldönümünde benzer planlar uygulamaktansa yaratıcı olmayı denemek en faydalı yoldur. Özellikle eşinize sürpriz yapmak onu hem mutlu eder hem de yıldönümünüzü anlamlı kılar. Eşinizi özel kılacak yıldönümü hediyelerini belirlemek için onun hoşlandığı türde sürprizler yapmayı denemelisiniz. Aynı zamanda eşinize özel olarak hazırlık yapmanız ilişkinizi daha fazla güçlendirecektir.

yildonumunde-neler-yapilabilir

Yıldönümünde yapılabilecek bazı uygulamaları sizler için derledik. Bu uygulamalardan ilki eşinizi tanıştığınız yere götürmenizdir. Burada hem geçmişi yad edebilir hem de anlamlı bir yıldönümü geçirebilirsiniz. İkincisi ise olabildiğiniz kadar doğal kalarak pikniğe gitmeyi deneyin. Her ne kadar tarzınız olmasa bile doğal bir gün geçirmek ikinize de iyi gelecektir. Eşinize hazır hediyeler almaktansa ona özel hediye hazırlamanız önerilir. Eşinizin buna vereceği tepki çok daha farklı olacaktır. Çünkü emek verilen hediyeler daima daha anlamlıdır ve yıldönümlerini eşsiz kılar. Eşinizle yıldönümünü kutlamak istiyorsanız pahalı restoranlara gitmenize gerek yok kendi çabanızla günbatımını karşınıza alarak güzel bir sofra hazırlayabilirsiniz. Bu tür alternatifler ilişkinizi kuvvetlendirecek eylemlerdendir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status