• DOLAR
  5,3099
  % 0,58
 • EURO
  6,0091
  % 0,75
 • ALTIN
  226,5401
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
ZAYIFLIKTAN ÖLECEKTİ ! ŞOK EDEN YAŞAMI

ZAYIFLIKTAN ÖLECEKTİ ! ŞOK EDEN YAŞAMI

28 yaşındaki Emma O’Neil zayıflıktan artık ölecekti. O kadar zayıflamıştı ki artık gören şaşıyordu. Emma O’Neil hangi hastalığa yakalandı ? Emma O’Neil şok eden zayıflama yaşam hikayesi ..

Glasgow ta yaşan Emma O’Neil kendini aşırı kilolu görmektedir. Ve zayıflamak sağlıksız tüm yolları dener ve zayıflayamaz. Artık canına tak etmiştir kiloları. Oysa ki gerçekte fazla kilosuda yoktur. Kendini kilolu sanan Emma O’Neil artık aç kalmaya karar verir. Bir şey yememeye başlar. Ne kadar çok zayıflasa da kendini memnun edemez.. En sonun da 20 kiloya kadar zayıflar.

Zayıf hali

zayıflama

Yeme bozukluluğu hastalığına yakalanır. Artık bir şey yiyemez hale gelmiştir. Midesi kapanmıştır. O zaman 20 yaşlarında olan Emma 19-20 kiloya düşmüştür. Artık okula bile gidemez durama gelmiştir. Kendisi de artık kendin den memnun değildir. Emma hastaneye kaldırılır. Hemşireler Emma yı zorla da olsa elleriyle beslemeye başlar.

Sağlıklı beslenme tedavisine devam eden Emma aşık olur. Aşık olduğu adam için hayata sımsıkı başlandı Emma. Aşık olduğu adam onun tedavisi iyi geçmesi için gelinden geleni yapmıştır. Emma aşık olduğu adam ile nişanlanır ve tedaviye daha hızlı yanıt vermeye başlar.

2 sene sonra 22 – 23 yaşların da sağlığına kavuşur. Ve artık normal kiloya ulaşır. O kadar pişmandır ki tüm herkese çevresine aşırı zayıflama yın uyarında bulunur. Psikolojisine iyi olan kenevir yağını tavsiye etti. Yastığının bir kenarın da kesinlikle kenevir yağı bulundurdu. Sakinleştirici özelliği de vardır. Emma çocuk sahibi olur ve kucağına çocuğunu alır dünyanın en mutlu insanı olmuştur 🙂

Artık görenler eski halini yeni halini şaşırıyorlar. Bir mucize gibi hayata tutundu ve sağlığına kavuştur.

zayıflama

Siz siz olun kesinlikle kilo vermek için aç kalmayın. Aç kalmak çok tehlikelidir. Hayatınızı kesinlikle riske atmayın. Mideniz kapanır ve yemek yeme bozukluğu başınıza gelir. Bunun için zayıflamak isterseniz sağlıklı diyetler uygulayabilirsiniz. Her konu da doktorunuza başvurmalısınız. Hayatınız da böyle kötü anılar yaşanmasın. Sağlığınıza dikkat edin ve kendinize çok dikkat edin. Spor etmeyi de bol su içmeyi de unutmayın. Şimdi den kendinize dikkat edin sağlıklı olun ve  hayırlı günler dilerim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Bu sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz!

DMCA.com Protection Status